Sitemiz Yenilendi

Sitemiz Yenilendi

1985 yılında Kayseri Sanayi bölgesinde temeli atılmış BABİTE MOBİLYA; 2004 yılında yatırımını Organize Sanayi Bölgesine taşıyarak sektörde ve ülkemizde birçok başarılara imza atmıştır.Üretimine ihracat ile hız veren BABİTE MOBİLYA Satış ve Pazarlama stratejisini proje ve fonksiyonellik üzerine kurmuştur.

Babite Yatak Odası

Babite Yatak Odası

2015 yılında yatak odalarında da malzemelerin, tasarımın bütününde kullanılması ön plana çıkıyor. Özellikle yatak başlıkları yerine yatağın duvar ile birlikte tasarlanması bu yılın en ilgi çekici yaklaşımı olacak. Dekorasyonda içi ışıklı cam kapaklı şeffaf dolaplar tercih edilecek. Detaylar için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Babite Banyo

Babite Banyo

BABİTE MOBİLYA; mavi, sarı, kırmızı, yeşil, turuncu, pembe gibi renk seçenekleri ve değiştirilebilen modülleriyle, hayatın tüm renklerini banyolara taşımayı amaçlıyor. Değişik renk alternatifli el duşu, duş hortumu ya da tepe duşları sayesinde, her gün ayrı bir kombin yaratabilme ve banyoların renklerini her gün değiştirebilme olanağı sunuluyor.

Babite Yemek Grupları

Babite Yemek Grupları

Genel olarak, renk seçimini yaparken, evde bir denge yaratacak renklerin tercih edilmesi önemli. İstediğiniz bir renk paletini seçip, daha sonra mobilya ve diğer aksesuarlarda, daha gösterişli ve cesur renklere sahip ikonik parçalar kullanmak doğru olacaktır. Moda renklerin ve desenlerin rahatça kullanılabileceği dekoratif parçalar olmaya devam edecekler.

Antalya Otel Ekipmanları Fuarı

Antalya Otel Ekipmanları Fuarı

AEC, Anfaş (Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş.) tarafından düzenlenen Otel Ekipmanları Fuarındayız. Siz değerleri ziyaretçilerimizi standımıza bekleriz. Fuarda 2015 yılının trend olan otel ekipmanlarımız tanıtılacaktır. Özgün tasarımlar ve estetik bir anlayış ile hazırlamış olduğumuz. www.babitemobilya.com Fuar Stant No: